Nepriklausoma Rinkimų Naktis 2020

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mieli Europos žinių sekėjai, jeigu jums, stebint debatus bei politinius komentarus tradicinėje žiniasklaidoje, kyla suicidinės mintys, mes jus sveikiname! Jūs esate sveiko proto žmonės! Liūdna, tačiau tokiems žmonėms šiais visuotinės apatijos, atmiežtos trumpalaikėmis moralinėmis panikomis, laikais yra gana sudėtinga gyventi, ir ypatingai — rinkiminiu laikotarpiu.

Todėl Aušra Maldeikienė ir jos komanda šį sekmadienį (spalio 11 d.) 20:00 val. startuoja su Nepriklausoma Rinkimų Naktimi 2020. Jūsų laukia ne tik gyvas, nenujakilaitintas rinkimų komentaras, bet ir visa virtinė ypatingai įdomių svečių, su kuriais diskutuosime ir tiesioginiame eteryje atsakinėsime į jūsų klausimus.

Mūsų netenkina Lietuvos politinio diskurso intelektualinės kapinės, mums nuoširdžiai nusibodo uždaro žiniasklaidinio, akademinio ir politinio visažinio (taip vadinamo) elito patronizuojantys komentarai, mes pavargome nuo politikos be politikos, todėl mūsų komanda yra pasiruošusi visa tai garsiai ir negailestingai kritikuoti.

Išjunkite Jakilaitį, įjunkite smegenis, prisisekite saugos diržus, nes sekmadienį jūsų laukia įdomiausias reginys šiuose rinkimuose!

N.B. Dėl COVID-19 paūmėjimų ši rinkimų naktis yra tik virtuali, be gyvos auditorijos. Saugokite save bei aplinkinius ir kiek įmanoma daugiau likite namie.

Laukiame jūsų:

Europos žiniose

Europos žinių YouTube kanale

Europos žinių Facebook‘e

Aušros Maldeikienės Facebook‘e

Aušros Maldeikienės politiko Facebook‘e

Giedriaus Alasevičiaus Facebook‘e

Armėno Radijo YouTube kanale

Armėno Radijo Facebook‘e

Mariaus Sukesian Facebook‘e

Vakaro svečiai:

Aušra Maldeikienė

Giedrius Alasevičius

Mark Adam Harold

Viktoras Bachmetjevas

Vytautas Bakas

Ieva Budraitė

Morgana Danielė

Matas Maldeikis

Vaidas Navickas

Dalinkitės.

Palikite Atsiliepimą